GRUPA FAKTORIA - prężnie działająca i rozwijająca się grupa przedsiębiorstw, w branży budowlanej.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w realizacji obiektów użyteczności publicznej, obiektów dydaktycznych, hal przemysłowych, a także w remontach budynków zabytkowych. Grupa skupia przedsiębiorstwa efektywnie odpowiadające na aktualne zapotrzebowanie rynku, który w budownictwie wymaga działań kompleksowych. Zapewniając obsługę kompleksową uczestniczymy w całym procesie inwestycyjnym – od doradztwa inwestycyjnego poprzez planowanie, projektowanie i wykonawstwo, a także nadzór techniczny, aż do przekazania obiektów do użytkowania.

Nasza jednostka projektowa oferuje pełen zakres prac projektowych, architektoniczno-budowlanych oraz branżowych wraz z nadzorem autorskim.

W ramach wykonawstwa działamy zazwyczaj jako generalny wykonawca inwestycji realizujący pełny zakres robót budowlanych i branżowych.

Zapraszamy do współpracy!

Firma Faktoria CD to profesjonalne przedsiębiorstwo, które specjalizuje się w realizacji robót budowlanych. Zespół wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów oferuje inwestorom kompleksowe usługi budowlane, zarówno w zakresie budowy nowych obiektów, jak i prac remontowych oraz modernizacyjnych. Świadczymy wysokiej jakości usługi zapewniając profesjonalne kierowanie realizacją całości inwestycji. Zazwyczaj realizujemy zadania jako Generalny Wykonawca robót budowlanych.

Firma Faktoria AB specjalizuje się w usługach obsługi inwestycji budowlanych w zakresie nadzoru budowlanego, kosztorysowania robót budowlanych i szeroko rozumianego doradztwa. Doświadczona kadra techniczna posiada wiedzę oraz umiejętności niezbędne do zapewnienia profesjonalnej jakości świadczonych usług. Oferujemy kompleksowe usługi doradcze na każdym etapie projektu, od jego początku aż do ostatecznego oddania obiektu do użytku. Zatrudnieni specjaliści są gotowi pomóc w rozwiązywaniu każdego problemu związanego z zamierzeniem inwestycyjnym, dostarczając rzetelne informacje i fachową obsługę inwestycji.

Firma ConceptPro jest profesjonalną firmą zajmującą się projektowaniem i architekturą. Zespół wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów zapewnia najwyższą jakość usług dla swoich klientów, od projektów koncepcyjnych po projekty wykonawcze i warsztatowe. Firma jest znana z tworzenia unikalnych i innowacyjnych rozwiązań, które spełniają wymagania i potrzeby każdego klienta. ConceptPro ceni sobie jakość, rzetelność i terminowość.

Nasza siedziba:

Nasza siedziba: